Transport międzynarodowy

Oferta


Transport międzynarodowy

W ramach obsługi magazynowo-logistycznej oferujemy transport międzynarodowy na terenie całej Europy, Rosji i krajów dawnej WNP oraz Turcji. Specjalizujemy się w organizacji transportu drobnicowego, dedykowanego, jak i transportu specjalistycznego.
 


Dysponując odpowiednimi środkami transportowymi jesteśmy w stanie realizować szeroką gamę usług w obszarze transportu międzynarodowego. Realizujemy przewóz towarów różnego typu, w tym ładunków wymagających specjalnych warunków, takich jak żywność (food, fresh – kontrolowana temperatura przewozu), materiały niebezpieczne ADR. Jako operator logistyczny posiadamy duże doświadczenie w organizacji przewozu ładunków poza obszarem Polski, oraz wszystkie niezbędne uprawnienia i licencję do świadczenia pełnej gamy usług.

W ramach naszej oferty dbamy nie tylko o bezpieczny transport ładunków na terenie Europy, ale również rozszerzamy usługę o magazynowanie towaru, organizację odpraw celnych w imporcie jak i imporcie oraz przygotowanie odpowiedniej dokumentacji. Doświadczona kadra spedytorów oraz jakość świadczonych usług czyni nas partnerem godnym zaufania. Gwarantujemy terminowość, niezawodność i satysfakcję na każdym etapie w realizacji zlecenia.

 

Zapraszamy do współpracy i zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Nasz doradca logistyczny przedstawi optymalne rozwiązania.

 

Link do formularza kontaktowegoStrefa Klienta

Zaloguj się

Zapytaj o ofertę

Przejdź do formularza

Twój doradca

Bartłomiej Bieńkowski

kom. +48 533 320 346
Tel. +48 22 480-85-34


b.bienkowski@trans-tok.pl


wyślij teraz

Numer kontaktowy: 22 480 85 00


Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Nie pokazuj więcej tego powiadomienia