Transport maszyn budowlanych

Oferta


Transport maszyn budowlanych

Nasza firma realizuje specjalistyczny transport maszyn budowlanych, czyli sprzętów trudnych do przewozu ze względu na ponadprzeciętne gabaryty i skomplikowanych do przewozu ze względu na trudną lokalizację, jaką jest zatłoczona i zakorkowana Warszawa. Dzięki specjalistycznemu parkowi maszynowemu oraz wieloletniemu doświadczeniu, sprostamy nawet najbardziej nietypowym zleceniom. Dysponujemy dedykowanymi do realizacji usługi środkami transportu, takimi jak naczepy niskopodwoziowe, lawety, HDS.

 

Z transportu maszyn budowlanych zapewniamy m.in.

 

Gwarantujemy kompleksową obsługę logistyczną przy realizacji każdego zlecenia. Doradzamy, organizujemy wszelkie zezwolenia na przewóz sprzętu budowlanego oraz oferujemy usługę profesjonalnego pilotażu.

 

Skontaktuj się z nami, sprawdź indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb -  Formularz kontaktowy

 

Trans-Tok to transport maszyn budowlanych, transport sprzętów trudnych do przewozu ze względu na ponadprzeciętne gabaryty i skomplikowanych do przewozu ze względu na trudną lokalizację.

Transport specjalistyczny WarszawaStrefa Klienta

Zaloguj się

Zapytaj o ofertę

Przejdź do formularza

Twój doradca

Bartłomiej Bieńkowski

kom. +48 533 320 346
Tel. +48 22 480-85-34


b.bienkowski@trans-tok.pl


wyślij teraz

Numer kontaktowy: 22 480 85 00


Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Nie pokazuj więcej tego powiadomienia