Transport drogowy i Spedycja

Oferta


Transport drogowy i Spedycja

W ramach naszej kompleksowej obsługi magazynowo - logistycznej oferujemy  bezpieczny transport produktów do 24 godzin od przyjęcia zlecenia. Szybki przewóz towarów na terenie naszego kraju  jest możliwy ze względu na dogodne położenie siedziby firmy, obok Warszawy w pobliżu węzła komunikacyjnego.


Z racji naszych wieloletnich działań i kompleksowej oferty, nasza firma może funkcjonować w świadomości Klientów również jako firma transportowa. Realizujemy transport ładunków zarówno dla stałych Klientów, jak i tych okazjonalnych, na potrzeby jednorazowego przewozu towarów. Transport drogowy jest usługą, która jako pierwsza była w ofercie naszej firmy. Po dziś dzień, transport krajowy, jak również transport międzynarodowy pełnią ważną funkcję w naszych kompleksowych rozwiązaniach logistycznych.

 

Firma Trans-Tok oferuje kompleksową obsługę magazynowo-logistyczną i bezpieczny transport produktów na terenie całego kraju.


Oferując usługi transportowe najwyższej jakości, dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów typu: chłodnia, izoterma, plandeka. Współpracujemy także z zaufanymi i sprawdzonymi przewoźnikami na wyłączność, ściśle opierając się na systemie zarządzania ISO 9001:2008. Dzięki tak szerokiej ofercie jesteśmy wstanie dopasować odpowiedni środek transportu do gabarytów i charakteru przewożonych produktów. Jesteśmy przygotowani m. in. na:


W przypadku pilnych dostaw oferujemy transport dedykowany, w celu skrócenia czasu przewozu nawet do kilku godzin.


Usługi transportowe uzupełnione o taką ofertę jak spedycja – to podwójne korzyści dla naszych zleceniodawców. Sprawna organizacja przewozu towarów i dodatkowe czynności wynikające ze specyfiki zlecenia to nasze główne atuty, za które cenią nas nasi dotychczasowi Klienci.


Korzystając  z naszych usług możesz mieć pewność, że organizacja zlecenia przebiegnie szybko, sprawnie i z podwójną korzyścią dla Twojej firmy. Dzięki kompleksowości usług jesteśmy gwarantem realizacji różnego rodzaju zleceń od  transportu całopojazdowego poprzez transport drobnicowy i kurierski.


Wybierz komfort.
Wybierz – kompleksowe rozwiązania logistyczne.


Skontaktuj się z nami, sprawdź indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Formularz kontaktowy

 Strefa Klienta

Zaloguj się

Zapytaj o ofertę

Przejdź do formularza

Twój doradca

Bartłomiej Bieńkowski

kom. +48 533 320 346
Tel. +48 22 480-85-34


b.bienkowski@trans-tok.pl

wyślij teraz

Numer kontaktowy: 22 480 85 00


Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Nie pokazuj więcej tego powiadomienia