Pracownicy

O firmie

Oferta


Pracownicy

Działamy według zasady: "firmę budują pracownicy". Jesteśmy zespołem profesjonalistów - młodych, dynamicznych ludzi otwartych na nowe doświadczenia i wyzwania.


Cechuje nas szybkość działania, elastyczność oraz chęć współpracy. Staramy się jak najszybciej reagować na potrzeby naszych klientów i podejmować wyłącznie trafne decyzje. W naszej pracy kierujemy się zasadą elastyczności i dopasowania do indywidualnego zapotrzebowania każdego z klientów.


Zdajemy sobie sprawę, iż każdego dnia powierzają Państwo w nasze ręce towary o bardzo dużej wartości, dlatego ze swojej strony robimy wszystko, aby zapewnić Państwu kompleksową obsługę, sprawną komunikację, usługi magazynowe na najwyższym poziomie oraz bezpieczny transport pod wskazany adres.


Poza profesjonalnymi pracownikami biurowymi zatrudniamy również wykwalifikowanych pracowników magazynowych oraz kierowców. Wszyscy nasi pracownicy poddawani są systemowi szkoleń, na bieżąco informowani o trasach, czasie jazdy i pracy kierowców oraz wymaganiach konkretnych klientów. Dzięki takiej polityce firmy - mamy pewność, że na kadra firmy TRANS-TOK to ludzie na najwyższym poziomie, którym mogą Państwo zaufać na każdym etapie współpracy.Strefa Klienta

Zaloguj się

Zapytaj o ofertę

Przejdź do formularza

Twój doradca

Bartłomiej Bieńkowski

kom. +48 533 320 346
Tel. +48 22 480-85-34


b.bienkowski@trans-tok.pl

wyślij teraz

Numer kontaktowy: 22 480 85 00


Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Nie pokazuj więcej tego powiadomienia