Polityka jakości

O firmie

Oferta


Polityka jakości i bezpieczeństwa żywności

Trans-Tok Logistic Group Sp. z o.o. od początku swojego istnienia stawia sobie za priorytetowy cel świadczenie usług logistycznych z najwyższą starannością mając na uwadze spełnienie wymagań Klienta i przepisów prawnych.

 

Towary powierzone nam przez Klientów są pod stałym nadzorem, byśmy mogli magazynować je i dostarczać do każdego Klienta w doskonałej jakości. Poprzez ciągły rozwój swoich zasobów Trans-Tok Logistic Group Sp. z o.o. udostępnia swoim Klientom nowoczesną powierzchnię magazynową, spełniającą rygorystyczne wymagania. Kładziemy szczególny nacisk na zapewnienie jakości i bezpieczeństwa żywności składowanym i transportowanym produktom spożywczym i innym. Stosowane przez nas nowoczesne technologie magazynowania, a także zaawansowany system logistyczny pozwalają na optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowych i posiadanej floty.

 

Znając ryzyko związane z utrzymaniem bezpiecznych warunków w całym łańcuchu logistycznym starannie dobieramy pracowników i podwykonawców. Dzięki sprawnej organizacji możemy gwarantować Klientom kompleksowe usługi, wysokiej jakości obsługę, sprawną komunikację oraz optymalne warunki dla magazynowanych i transportowanych towarów.

 

Na bieżąco obserwujemy i analizujemy nasze otoczenie biznesowe, słuchamy potrzeb naszych Klientów, by móc wyznaczać sobie nowe cele do realizacji. Jednym kluczowych jest rozwój naszych usług oraz budowanie świadomości i odpowiedzialności całego Zespołu pracowników i współpracowników za spełnienie wymagań, jakość i bezpieczeństwo żywności. Wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności oraz rosnące doświadczenie mobilizują nas do monitorowania zagrożeń i podejmowania pojawiających się szans na ciągłe doskonalenie.

 

Niniejszym Zarząd Trans –Tok Logistic Group Sp. z o.o. zobowiązuje siebie, pracowników i współpracowników do realizacji niniejszej Polityki Jakości i Bezpieczeństwa Żywności.

 

Prezes Zarządu

 Strefa Klienta

Zaloguj się

Zapytaj o ofertę

Przejdź do formularza

Twój doradca

Bartłomiej Bieńkowski

kom. +48 533 320 346
Tel. +48 22 480-85-34


b.bienkowski@trans-tok.pl

wyślij teraz

Numer kontaktowy: 22 480 85 00


Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Nie pokazuj więcej tego powiadomienia