O firmie

O firmie

Oferta


O firmie

Indywidualne i optymalne rozwiązania logistyczne.

 

Trans-Tok Logistics to polski operator logistyczny. Charakteryzuje nas profesjonalizm, niezawodność i 20-letnie doświadczenie. Oferujemy szeroki zakres usług logistycznych, dzięki czemu jesteśmy wstanie sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom Klientów. Naszą zaletą jest kompleksowość w zakresie logistyki kontraktowej.

 

Trans-Tok Logistics to polski operator logistyczny, oferujący szeroki zakres usług logistycznych oraz magazynowo-logistycznych.

 

Zapewniamy powierzchnię z nowoczesnymi magazynami, elektroniczną identyfikację towarów wspartą nowoczesnym systemem informatyczny WMS, całodobowy monitoring powierzonych nam towarów oraz pomoc zespołu profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży logistycznej.

 

Dysponujemy profesjonalnym Centrum Logistycznym znajdującym się w dogodnej lokalizacji – w pobliżu Warszawy, a dokładniej blisko węzła Konotopa (A2, S8, oraz Południowej Obwodnicy Warszawy).

 

Nasza firma funkcjonuje w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001:2008, a także  działa zgodnie z wdrożonym systemem HACCP (tzn. systemem zarządzania bezpieczeństwem zdrowotnym żywności).

 

W ramach naszej kompleksowości, nasi Klienci mogą liczyć nie tylko na wsparcie dotyczące samego magazynowania towaru, ale także na transport całopojazdowy, drobnicowy, paczkowy. W zależności od potrzeb Klienta oferujemy także konfekcjonowanie, etykietowanie, foliowanie, co-packing, przygotowywanie zestawów promocyjnych. Taka kompleksowość oznacza WYGODĘ, KOMFORT PRACY, BEZPIECZEŃSTWO powierzonego towaru i  MOŻLIWOŚCI rozwoju współpracy -  na które, mogą liczyć nasi Klienci.


20 lat doświadczenia

 

Zaczynaliśmy w latach 90. od transportu krajowego i międzynarodowego. Przez lata wyrabiając sobie pozytywną opinię wśród kontrahentów i widząc zapotrzebowanie na rynku, postanowiliśmy rozwinąć ofertę w zakresie usług logistycznych. Dzięki zbudowanej i stale unowocześnianej bazie magazynowej obsługujemy zarówno krótko, jak i długoterminowe  projekty magazynowe. Nasze wysiłki zostały docenione i dwukrotnie wyróżnione w prestiżowym konkursie pt. „Operator Logistyczny Roku” (w 2011 i 2012 roku). Od samego początku działania naszej firmy stawiamy na JAKOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ. Dzięki konsekwencji i stałej pracy zespołu możemy stwierdzić, iż cele te w dalszym ciągu są dla nas priorytetem.

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i wspólnie z nami rozwijaj swój biznes.


Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.Strefa Klienta

Zaloguj się

Zapytaj o ofertę

Przejdź do formularza

Twój doradca

Bartłomiej Bieńkowski

kom. +48 533 320 346
Tel. +48 22 480-85-34


b.bienkowski@trans-tok.pl

Newsletter

+


wyślij teraz

Numer kontaktowy: 22 480 85 00


Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Nie pokazuj więcej tego powiadomienia