Magazynowanie

Oferta


Magazynowanie

Oferujemy naszym Klientom centrum magazynowe usytuowane w dogodnej lokalizacji – w pobliżu węzła Konotopa i drogi ekspresowej S8. Dysponujemy dużą i nowoczesną powierzchnią magazynową: 10.000 miejsc paletowych, w systemie wysokiego składowania na powierzchni 5.000 m2.


Nasz przestronny magazyn do wynajęcia spełnia wszelkie wymogi do przechowywania towarów żywnościowych, środków czystości, chemii domowej i profesjonalnej, urządzeń komputerowych i sprzętów wartościowych RTV, czy AGD,  leków, części zamiennych do samochodów, jak również towarów niebezpiecznych ADR, w tym alkoholi.

 

Magazynowanie, nowoczesne magazyny w Warszawie, profesjonalne centrum logistyczne znajduje się w pobliżu Warszawy, blisko węzła Konotopa (A2, S8, oraz Południowej Obwodnicy Warszawy).


Bezpieczeństwo


Bezpieczne składowanie towarów gwarantuje stabilna konstrukcja naszego magazynu, jak i specjalne posadzki przemysłowe spełniające najwyższe parametry techniczne (odporne mechanicznie, bezpyłowe). Oferujemy magazynowanie towarów w specjalnie wydzielonych strefach z przeznaczeniem na: produkty spożywcze , towary chemiczne, w tym towary niebezpieczne ADR, oraz towary neutralne. Wszystkie strefy objęte całodobowym monitoringiem i nowoczesnym systemem alarmowym usprawniają nadzór i gwarantują pełne bezpieczeństwo powierzanych nam towarów. Nasza oferta obejmuje również ubezpieczenie towarów do ich wartości.


Wygoda


Jako operator logistyczny oferujemy nowoczesne magazynowanie towarów usprawniające cele naszych Klientów, którzy na bieżąco mogą otrzymywać szczegółowe raporty z realizowanej usługi.


Nasi wykwalifikowani pracownicy w oparciu o system informatyczny WMS aktywnie zarządzają stanami magazynowymi, m. in. prowadzą kartoteki towarowe według danych otrzymanych od Klienta, systemowo kontrolują daty ważności czy numery serii produktów. Nasz sprawny system wspiera konfekcjonowanie towarów i terminowe przygotowywanie do przesyłek.


W trosce o naszych Klientów bezustannie podnosimy standardy i bezpieczeństwo przechowywanych towarów. A to, co nas wyróżnia dodatkowo, to nowoczesne Centrum Logistyczne, w myśl którego oferujemy nie tylko sam magazyn do wynajęcia, ale także kompleksową obsługę towaru, w tym jego transport.


Skontaktuj się z nami, sprawdź indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Formularz kontaktowy

 Strefa Klienta

Zaloguj się

Zapytaj o ofertę

Przejdź do formularza

Twój doradca

Bartłomiej Bieńkowski

kom. +48 533 320 346
Tel. +48 22 480-85-34


b.bienkowski@trans-tok.pl

wyślij teraz

Numer kontaktowy: 22 480 85 00


Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Nie pokazuj więcej tego powiadomienia