Logistyka

Oferta

Logistyka
kontraktowa

Zobacz

Logistyka

Jako operator logistyczny oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania gospodarką magazynową. Posiadamy nowoczesny system informatyczny (WMS - Warehouse Management System), który umożliwia m. in. elektroniczną identyfikację towarów, podgląd on-line aktualnych stanów magazynowych, dat produkcji i ważności towarów, oraz ich rezerwację w poszczególnych numerach partii. System WMS umożliwia również wgląd on-line do rejestru dokumentów Pz, Wz.


Oferujemy usługi z zakresu logistyki kontraktowej. Klienci decydujący się na  outsourcing usług logistycznych mogą liczyć na profesjonalizm na każdym etapie zlecenia. Nasz system pracy obejmuje szereg działań zapewniających sprawne operacje prowadzone na powierzchni magazynowej. Począwszy od przyjęcia towaru, aż po kompletowanie zamówienia zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od Klienta, a skończywszy na dowiezieniu  towaru do odbiorcy „just in time”. Dzięki czemu, jesteśmy sprawdzonym i wiarygodnym partnerem dla firm funkcjonujących w modelu eCommerce.


Warszawa to idealna lokalizacja wspomagająca nasze usługi logistyczne, w tym usługi transportowe. To właśnie, w pobliżu warszawskich dróg ekspresowych zlokalizowane jest nasze Centrum Logistyczne – nowoczesny i przestronny obiekt będący wizytówką naszej firmy.


Na zlecenie, w ramach obsługi magazynowo - logistycznej oferujemy również  konfekcjonowanie, etykietowanie, foliowanie, co-packing, transport krajowy i międzynarodowy.  Zapewniamy zarówno magazynowanie, jak i transport ładunków szczególnego typu: żywność, środki chemiczne, urządzenia elektroniczne AGD i RTV, towary niebezpieczne ADR.


Posiadamy doświadczenie i gwarancję bezpieczeństwa w zakresie rozwiązań logistycznych . Dążymy do minimalizowania kosztów ponoszonych przez Klienta przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


Skontaktuj się z nami, sprawdź indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Formularz kontaktowy

 Strefa Klienta

Zaloguj się

Zapytaj o ofertę

Przejdź do formularza

Twój doradca

Bartłomiej Bieńkowski

kom. +48 533 320 346
Tel. +48 22 480-85-34


b.bienkowski@trans-tok.pl

wyślij teraz

Numer kontaktowy: 22 480 85 00


Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Nie pokazuj więcej tego powiadomienia