Fulfillment

Oferta


Fulfillment - logistyka dla e-commerce

Odpowiadając na coraz większe zapotrzebowanie branży e-commerce na usługi magazynowe zainwestowaliśmy w taką optymalizację procesów logistycznych, by móc spełnić wymagania napływające ze strony właścicieli e-sklepów. 

Dla prowadzących handel internetowy mamy w ofercie usługę fulfilmentu (obsługa sklepu internetowego), która może pozytywnie wpłynąć na konkurencyjność e-sklepu.

fulfillment obsługa magazynowa sklepów internetowych


FULFILLMENT - to rodzaj outsourcingu, logistyka zewnętrzna czyli zlecenie magazynowania, kompletowania i pakowania zamówień i ich wysyłki zewnętrznej firmie logistycznej. Wszystkie zadania logistyczne, z którymi boryka się sklep internetowy mogą być oddelegowane do zewnętrznego operatora, którego specjalnością jest obsługa logistyczna sklepów internetowych.
 

W naszej ofercie usługa fulfillmentu istniała zanim rozpowszechnił się ten termin. Do zewnętrznego operatora, którego specjalnością jest obsługa logistyczna sklepów internetowych mogą być oddelegowane wszystkie zadania logistyczne, z którymi boryka się sklep internetowy.
 

Mając wieloletnie już dzisiaj doświadczenie w dostarczaniu całego pakietu usług związanych z magazynowaniem różnego rodzaju towarów, jak odpowiednie przechowanie, konfekcjonowanie, pakowanie, wysyłka i transport, dążymy do spełniania najwyższych standardów, jakie narzuca logistyczna obsługa klienta a dyktuje branża e-commerce. 


Współpracę z klientami z tej branży opieramy na integracji systemów informatycznych, dzięki czemu procesy wymiany danych odbywają się automatycznie.
 

Skontaktuj się z nami, sprawdź indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
 

 Formularz kontaktowyStrefa Klienta

Zaloguj się

Zapytaj o ofertę

Przejdź do formularza

Twój doradca

Bartłomiej Bieńkowski

kom. +48 533 320 346
Tel. +48 22 480-85-34


b.bienkowski@trans-tok.pl

wyślij teraz

Numer kontaktowy: 22 480 85 00


Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Nie pokazuj więcej tego powiadomienia