Co-packing

Oferta


Co-packing

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami konfekcjonowania:


Prace manualne to wszelkie czynności, które występują przy okazji realizowania naszych pozostałych usług. Zaliczamy do nich m.in.


Foliowanie produktów służy do ochrony danego produktu, podniesienia estetyki oraz do połączenia dwóch lub więcej produktów za pomocą folii termokurczliwej (PCV, poliolefinę), w torebki zgrzewane na gorąco (PE, PCV, poliolefinę) oraz folię polipropylenową.


Foliowanie produktów wykonujemy na zgrzewarkach kątowych bądź tunelach zgrzewczych.


Etykietowanie to proces umieszczania określonych informacji na produkcie.  Informację  te mogą zawierać datę przydatności, serię produkcji, dane producenta, skład bądź szereg informacji  usprawniających samo składowanie. Eytkietowanie żywności oraz innych produktów ma na celu przekazanie informacji na ich temat, ostrzeżenie oraz wzmocnienie cech reklamowych.


Tworzenie zestawów zwykle polega na połączeniu ze sobą dwóch lub kilku różnych produktów nie rzadko różniących się gabarytowo, w jedną całość. Pakowanie zestawów na celu wypromowanie produktu poprzez zwiększenie sprzedaży i zapoznanie klienta z marką.
Połączenie zestawów często odbywa się w sposób ręczny , za pomocą różnego rodzaju taśm samoprzylepnych, użycia specjalistycznych klejów, opakowań, folii termokurczliwej czy też maszyn.


Wkładkowanie / Insertowanie to czynności, które wymagają manualnej, bardzo precyzyjnej pracy.
Jest to umieszczanie w dowolny miejscu lub precyzyjnie określonym miejscu w/na produktach - ulotek, broszur, ankiet, kuponów, próbek, saszetek, płyt CD, DVD gadżetów, itp. Wklejanie wykonuje się przy użyciu kropek klejowych, klejów, taśm samoprzylepnych.


Oprócz usług typu co-packing, uzupełnieniem naszej oferty jest magazynowanie poszerzone o prace manualne, takie jak pakowanie i foliowanie oraz dystrybucja towarów do sklepów zlokalizowanych na terenie Warszawy oraz całego kraju.Strefa Klienta

Zaloguj się

Zapytaj o ofertę

Przejdź do formularza

Twój doradca

Bartłomiej Bieńkowski

kom. +48 533 320 346
Tel. +48 22 480-85-34


b.bienkowski@trans-tok.pl


wyślij teraz

Numer kontaktowy: 22 480 85 00


Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Nie pokazuj więcej tego powiadomienia